19 NIEDZIELA ZWYKŁA

09.08.2020 r.

 • W związku z warunkami wprowadzonymi przez administrację państwową przypominamy, że nadal należy mieć zakryte usta i nos w czasie pobytu w kościele. Dziękujemy za zrozumienie.

 • Zapraszamy niedzielną modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny. W okresie wakacji o 18.15.

 • W najbliższy czwartek (13.08) o 20 nabożeństwo fatimskie przy figurze Matki Bożej nad stawikiem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 • W najbliższą sobotę (15.08) przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. tego dnia w porządku niedzielnym, modlić się będziemy też tego dnia Godzinkami o 7 rano. Przypominamy, że jest to jedna z uroczystości, w czasie których katolicy zobowiązani są do uczestnictwa w Eucharystii tak, jak w niedziele.

 • Także w uroczystość Wniebowzięcia, zwaną też Matki Boskiej Zielnej, błogosławić będziemy na zakończenie Mszy św. wiązanki ziół. Można się będzie w nie zaopatrzyć przed kościołem – przygotowuje je i rozprowadza jak co roku Caritas parafialna – a cały dochód przeznaczony jest na pomoc potrzebującym z naszej parafii.

 • Tego też dnia o 9 Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

 • W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od 18 do Mszy św. i po Mszy św. do 21.

 • Przypominamy, że do końca wakacji wieczorne Msze św. będą sprawowane codziennie o 19. Do końca wakacji wszystkie Msze św. tylko w górnym kościele.

 • Do końca wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki w normalnych godzinach! Wewnątrz kancelarii nadal można przebywać tylko w maseczce ochronnej na twarzy. Dotyczy to także poczekalni. Można też pozostawiać wiadomości sms – 699-835-042.

 • Przyjmujemy już intencje mszalne na październik, listopad i grudzień.

 • Informacje o parafii znajdziemy też na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia profilu www.facebook.com/BozaOpatrznosc

 • Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy

Sat, Jun 27
Parafia Rzymskokatolicka Opatrzności Boż
Kancelaria parafialna - w czasie wakacji
W czasie wakacji kancelaria czynna w poniedziałki, środy i piątki od 9:00 do 10:00 i od 17:00 do 18:00! Wewnątrz kancelarii może przebywać tylko jedna osoba, w maseczce ochronnej na twarzy. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 699-835-042
Udostępnienia
Sun, Jul 05
Parafia Opatrzności Bożej
Różaniec w intencji Ojczyzny
Modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny. W okresie wakacji zapraszamy na 18:15. Serdecznie polecamy go wszystkim, którym leży na sercu nasze dobro wspólne.
Udostępnienia
Tue, Aug 11
WTOREK, Górny Kościół
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy wtorek godzinę przed i godzinę po wieczornej Mszy świętej od 18:00 i do 21:00. Zło przeminie, a życie w Sercu Jezusowym zmieni się wkrótce w życie wiecznej miłości i szczęścia. Nawet największe cierpienia ciała skończą się kiedyś.
Udostępnienia
Sat, Aug 15
Parafia Rzymskokatolicka Opatrzności Boż
Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
W najbliższą sobotę (15.08) przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. tego dnia w porządku niedzielnym, modlić się będziemy też tego dnia Godzinkami o 7 rano. Przypominamy, że jest to jedna z uroczystości, w czasie których katolicy zobowiązani są do uczestnictwa w Eucha
Udostępnienia
Sat, Aug 15
Parafia Rzymskokatolicka Opatrzności Boż
Franciszkański Zakon Świeckich
W najbliższą sobotę (15.08) 9:00 Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
Udostępnienia
Parafia Rzymskokatolicka  Opatrzności Bożej w Warszawie na Ochocie 
 • Facebook Social Icon

ul. Karola Dickensa 5

02-107 Warszawa

Numer konta 50 2490 0005 0000 4530 4185 1287