34 NIEDZIELA ZWYKŁA
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
22.11.2020 r.

 


•    W związku z zaleceniami sanitarnymi przypominamy, że należy mieć zakryte usta i nos w czasie pobytu w kościele. Prosimy też, by procesyjnie środkiem kościoła podchodziły tylko osoby przyjmujące Komunię św. „na rękę”.  W kościele – do odwołania  - może przebywać jedna osoba na ławkę. Dziękujemy za zrozumienie.
•    Tydzień temu gościli w naszej parafii Księża Misjonarze Oblaci. Serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli podejmowaną przez nich działalność misyjną.
•    Za tydzień 1 Niedziela Adwentu. W dni powszednie Adwentu Roraty o 6.15, nie będzie zaś Mszy św. o 7, pozostałe o zwykłych godzinach.
•    Przypominamy, że w naszej parafii codziennie modlimy się modlitwą różańcową. Różaniec w intencjach Kościoła i naszej parafii od poniedziałku do soboty o godz. 17.20. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
•    Przyjmujemy intencje mszalne na styczeń, luty i marzec przyszłego roku. Jest też jeszcze kilka ostatnich wolnych intencji na grudzień. Zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.
•    W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od 17 do Mszy św. i po Mszy św. do 20.
•    Informacje o parafii znajdziemy też na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia profilu www.facebook.com/BozaOpatrznosc
•    Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

Tue, Sep 15
Parafia Rzymskokatolicka Opatrzności Boż
Kancelaria parafialna
Kancelaria parafialna jest czynna codziennie w godzinach od 9:00 do 10:00 i od 17:00 do 18:00! Wewnątrz kancelarii może przebywać tylko jedna osoba, w maseczce ochronnej na twarzy. Pozostałe prosimy o oczekiwanie na zewnątrz.
Udostępnienia
Mon, Oct 26
Parafia Rzymskokatolicka Opatrzności Boż
Wizyta Duszpasterska
Ze względu na epidemię, wszystkich, którzy chcieliby przyjąć w tym roku wizytę duszpasterską prosimy o zgłaszanie się (do końca października) w zakrystii lub kancelarii.
Udostępnienia
Sun, Nov 08
Parafia Rzymskokatolicka Opatrzności Boż
Różaniec wspólnoty parafialnej
Przypominamy, że mimo końca października, w naszej parafii codziennie modlimy się modlitwą różańcową. Różaniec w intencjach Kościoła i naszej parafii od poniedziałku do soboty o godz. 17.20. Zapraszamy do wspólnej modlitwy
Udostępnienia
Mon, Nov 16
Parafia Rzymskokatolicka Opatrzności Boż
Wolne intencje mszalne
Przyjmujemy intencje mszalne na styczeń, luty i marzec przyszłego roku. Jest też jeszcze kilka ostatnich wolnych intencji na grudzień. Zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej
Udostępnienia
Tue, Nov 24
WTOREK, Górny Kościół
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy wtorek godzinę przed i godzinę po wieczornej Mszy świętej od 17:00 i do 20:00. Zło przeminie, a życie w Sercu Jezusowym zmieni się wkrótce w życie wiecznej miłości i szczęścia. Nawet największe cierpienia ciała skończą się kiedyś.
Udostępnienia
Mon, Nov 30
Parafia Rzymskokatolicka Opatrzności Boż
Roraty
W dni powszednie Adwentu Roraty o 6.15, nie będzie zaś Mszy św. o 7, pozostałe o zwykłych godzinach.
Udostępnienia
Parafia Rzymskokatolicka  Opatrzności Bożej w Warszawie na Ochocie 
  • Facebook Social Icon

ul. Karola Dickensa 5

02-107 Warszawa

Numer konta 50 2490 0005 0000 4530 4185 1287